Yükleniyor...

Türkiyede Yaşanan 4 İlginç Ufo Olayı

Bu Yazıyı Paylaşın:

Uzaylılar gerçekten var mı? UFO'lara ait yüzlerce fotoğraf ve videoya her yıl yenileri eklenmektedir. Çeşitli dünya ülkelerinden UFO görüntüleri açığa çıkmakta, merak ve şaşkınlık uyandırmaktadır. Türkiye'de de yaşanılmış ve görüntülenmiş pek çok UFO olayı bulunmakta. Türkiye'de yaşanan UFO hadiselerini bu makalede ele aldık. Kendinizin karar verebilmesi için her olaya ait video linklerini de eklemeyi unutmadık.


1. Kumburgaz'da Görüntülenen UFO:
2007 ve 2008 yıllarında Kumburgaz'da Yalçın Yaman tarafından çekilen görüntüler kısa sürede ilgi odağı oldu. Görüntülerde uzaylı aracı ve aracın içindeki uzaylı silüetleri rahatlıkla görülebilmektedir. Görüntülerin tamamını izleyin.
2. İzmir'de Öbek Halinde Görüntülenen UFO'lar:
İzzet Kulaksız tarafından İzmir'de videoya alınmıştır. Görüntülerde çok sayıda UFO'nun büyük bir grup halinde havada sessizce süzüldüğü rahatça görülebilmektedir. Görüntülerin tamamını izleyin.


3. Samsun'da Görüntülenen UFO:
Samsun'da görüntülenen UFO mavi renkli ve havaya asılı kalır vaziyetteyken açılan portal içerisinden geçerek gözden kaybolmaktadır. Görüntülerin tamamını izleyin.
4. Türk Yıldızları Havacılık Gösterisindeki UFO:
Türk pilotları'nın oluşturduğu ve yönettiği, yılın belirli zamanlarından düzenlenen havacılık gösterisinde hava sahasında bulunmaması gereken gizemli nesne. Görüntülerin tamamını izleyin.

Diğer Makaleler